Xper’ler Van’a Yardım Olsun

Merhaba sevgili KizlarSoruyor.com Üyeleri,

Güzel ülkemiz yine bir deprem acısı yaşıyor.

Van’da meydana gelen 7.2 şiddetindeki deprem birçok yuvayı darmadağın etti. Afetzede vatandaşlarımızın yardımına ilk koşan yine Kızılay oldu. Bugün medyada yer alan haberler Kızılay’ın afet bölgesinde çok başarılı olduğunu gösteriyor. 4000’e yakın çadır kuran Kızılay, afetzedelere aynı zamanda sıcak yemek dağıtıyor.

KizlarSoruyor.com olarak düzenlediğimiz ‘Xper’ler Van’a’ yardım kampanyamızda toplanacak bağışlar Kızılay Van’a Yardım kampanyasına aktarılacak. KizlarSoruyor.com olarak hedefimiz kısa süre içinde Van’a 1000 TL gönderebilmek.

Sen de 2000 Xper puanını bağışlayarak Van’a 20 TL yardımda bulunabilirsin. Bağış yapmak çok kolay. İletişim sayfamızdaki formda ‘Xper Kullan’ seçeneğini seçtikten sonra mesaj kutusuna Van’a Yardım yazıp formu bize göndermen yeterli. Xper bağışın anında toplanan miktara eklenecek. Xper bağışlarıyla toplanacak miktara biz de KizlarSoruyor.com olarak katkı sağlayacağız.

Bağış kampanyasında toplanan miktarı KizlarSoruyor.com sayfalarından takip edebilirsiniz. Gönderilecek bağışla ilgili Kızılay’dan gelecek teyidi yine blog sayfamızda yayınlayacağız.

27 Aralık 2011 Saat 16:00 itibariyle güncelleme:

Bağış kampanyasına yoğun ilgi gösteren üyelerimize çok teşekkür ederiz. Kampanyaya 176,000 Xper puan bağışlandı. Xper’i yetersiz olan ancak bağış yapmak isteyen üyelerimizi de düşünürek 24,000 Xper de KizlarSoruyor.com yönetimi ekledi. 200,000 Xper karşılığı olarak 2,000 TL Kızılay’ın ‘Van Depremi İnsani Yardım’ yardım kampanyasına gönderildi.

KizlarSoruyor.com adına yapılan bağış makbuzuna buradan ulaşabilirsiniz.

Bağış kampanyası hakkındaki basın bültenimizi buradan okuyabilirsiniz.

‘XperlerVan’a’ hakkında basında çıkan haberler:
Sabah Gazetesi
Gerçek Gündem haber Sitesi

Kampanyaya gösterdiğiniz ilginiz ve KizlarSoruyor.com topluluğunun zor durumdakilere yardım konusunda ne kadar hassas olduğunu bir kez daha kanıtladığınız için teşekkür ederiz.

KizlarSoruyor.com Ekibi

9 thoughts on “Xper’ler Van’a Yardım Olsun

  1. Sayın KızlarSoruyor yöneticileri,
    Bu bağışı 1000 exper 10 tl seçeneğini de eklemelisiniz.Ayrıca 1000 TL hedef ulaşılabilir bir rakam.Bu 1000 TL’ye ulaşınca kampanya sonlanacak demek midir?Bence bağış işi gittiği yere kadar gitmeli.İlk etapta 1000 TL verilebilir ancak eğer fazlası toplanabilirse onlarda ulaştırılmalı.Kampanya için teşekkürler,kolay gelsin

  2. İşte bu :))
    Sonunda XPER’lerimi harcayacak hayırlı bir yer :))
    Bildiğiniz gibi ben de Van’da gorev yapıyorum. Bugün düşmanlıkları unutma günüdür. Haydi dostlar. :))))

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s