Argo ve küfür içeren paylaşımlar

Merhaba arkadaşlar,

KizlarSoruyor.com’da belki de en çok tartışılan konulardan biri argo ve küfür içeren paylaşımlar. Bu konu ile ilgili ufak bir detayı sizlerle paylaşmak istedik.

Her zaman belirttiğimiz gibi, KizlarSoruyor.com’da nezaket ve hukuk kuralları çerçevesinde her türlü paylaşıma kapılarımız açık. Hakaret içeren paylaşımları ise sizlerin de yardımlarıyla barındırmamaya çalışıyoruz.

Ancak argo ve küfürlü tabirlerin her zaman hakaret anlamı taşımadığını düşünüyoruz. Hoşumuza gitse de gitmese de, dil kültürümüz içinde küfür var ve gündelik ifadelerimizde az veya çok kullanıyoruz.

Bu nedenle, açıkça herhangi bir şahsı veya bir kurumu hedef almadığı sürece küfürlü paylaşımları sakıncalı olarak görmüyoruz.

Ancak burada şöyle bir detay var: Eğer soru sahibi üyemiz verilen cevaptaki küfürlü ifadeden rahatsızlık duyduğunu bildirirse, o takdirde paylaşım kaldırılır. Bu nedenle, herhangi bir hedef göstermediğiniz halde küfürlü ifadeniz ‘Kaba’ etiketiyle kaldırılmışsa, soru paylaşımcısının şikayeti üzerine kaldırıldığını bilmenizi isteriz.

Herhangi bir olumsuz/saldırgan söylemin küfür içermese dahi şahsınızı hedef aldığını düşündüğünüz takdirde KizlarSoruyor hesabına mesaj atarak durumu paylaşmaktan çekinmeyin lütfen.

Sevgiler,
Gülcan
KizlarSoruyor.com Ekibi

2 thoughts on “Argo ve küfür içeren paylaşımlar

  1. argo paylaşımdan kullanıcı kaydımı sildiniz ya bi kere ”mk” diye kısaltma yapmıştım 😦

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s