Olan biten…

Selamlar,

Yine bir hayli ilginizi çekeceğini düşündüğümüz, güldür güldür (!) bir yazı ile karşınızdayız. Buyrunuz detaylara:

Moderatörlerimize kocaman teşekkürler!

Sitemizin kurulduğu günden bu yana üyelerimizle hep iletişim halinde olmaya çalıştık. Eleştiri ve önerilerinize göre kendimizi değiştirdik, değiştirmeye devam ediyoruz. Ancak kuşkusuz bu konuda en büyük yardımı bazen neredeyse bizimle beraber mesai harcayan, yeri geldiğinde KizlarSoruyor yöneticilerini üyelere karşı savunan yeri geldi mi çatır çatır eleştirip beğenmedikleri kararları tartışan; bu sayede kararlarımızın sağlamasını yapmamıza yardımcı olan moderatörlerimiz yapıyor. Biz de bunca zamandır kendilerine yeterince teşekkür edemediğimizi fark ettik ve ayıbımızı kapatmak üzere her ay bize yüksek oranda doğru kararlarıyla yardımcı olan süper moderatörlerimize bir hediye vermek istedik. İlk hediyemiz olan 50 TL’lik Mudo.com.tr hediye çekini ise, süper moderatörlerimizden madeleinee kazandı. Kendisine tekrar çok teşekkür ediyoruz.

KizlarSoruyor.com Medyaalemi’nde!

Sevgili hanımlar beyler, takip altındayız! Medya haberciliğinin yükselen isimlerinden Medyaalemi.com, KizlarSoruyor.com’da daha önce sorulmuş bir sorudan derlediği yanıtlarla bir haber yayınladı. Haberin yayınlanmış olması da bir başka soru başlığı altında, bir hayli eğlenceli sohbetlere vesile oldu elbette.

Gelelim yönetim meselelerine…

Son zamanlarda şikayetlere rağmen gerekli ilginin gösterilmediğine ilişkin bir hayli şikayet alıyoruz. Bazen yoğunluktan, bazen yorgunluktan bazı şikayetleri gözden kaçırdığımız bir gerçek. Ancak sizlerden ricamız şikayetinize rağmen gerekli işlem yapılmadıysa yönetime küsmek yerine ilgili mesajın linkini KizlarSoruyor hesabına iletip bizden gözden kaçırdığımız işin hesabını sormanız. Böylece hem size haksızlık eden paylaşım kaldırılabilir hem de biz hatamızı telafi etme şansını edinebiliriz.

Gönlünüzce bir hafta geçirmeniz dileğiyle,
Gülcan
KizlarSoruyor.com Ekibi

One thought on “Olan biten…

  1. evet bazen gözden kaçabiliyor keşke süper moderatörlere de şikayetler gitse bizde bir ekrandan görebilsek

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s