Migren ağrısına KS tedavisi

Malum, bahar ayları kronik hastalıkların en çok kendini hatırlattığı aylardır. Mevsim dönüşlerinde vücut saati kendini ayarlamaya çalışırken, arada birkaç vida biraz fazla sıkışıyor zahir!

migren_bas_agrisiBilumum marazatı bünyesinde toplamış bendeniz de, İstanbul’un bol yağmurlu havasının da katkılarıyla sanırım, bir süredir migren sancıları çekmekteyim. Artık algıda seçicilik mi dersiniz, derdine ortak aramak mı; KizlarSoruyor’da da bir gözüm sürekli sağlık sayfasında bu aralar. Aradığım dert ortağını da buldum: sevgili üyemiz yfyfyf‘nin migren ağrısı ile ilgili sorusuna gelen yanıtlar, mesai bitiminde teker teker uygulamaya konulmak üzere tarafımdan itinayla listelendi. Kendisine de buradan geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum.

Ayın moderatörü neoist2 oldu!

Geçtiğimiz ilk kez duyurduğumuz ‘Ayın Moderatörü’ seçimlerinde bu ayki ismimiz neoist2 oldu. Hem kaldırma oranlarının doğruluğu ve yüksekliği, hem de KizlarSoruyor.com’u yeri geldiğinde yönetime karşı bile savunan neoist2’ye samimi çabalarından dolayı bir kez daha teşekkür ediyoruz.

Güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle,
Gülcan
KizlarSoruyor.com Ekibi

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s