Sen nadidebirçiçek, ben nazlı kelebek…

Uzun zaman olmuş değil mi? Blog yazısı için bile ilham gelmeden kalemi eline alamayan bir sefil admineyim ben heyhat!

Ama ne yaparsınız dostlar, arkada işler öyle bir kuyruk olmuş durumda ki, vallahi vakit bulamadım size selam etmeye.

(İşbu cümleler kendini patronlarına sempatik göstermeye çalışan bir tembel personelin şirinlik çabalarıdır. Yeterince saçmaladığımıza göre sadede gelebiliriz sanırım değil mi? Evet bence de…)

Nerede kalmıştık? Hah, hatırladım.

Bir süredir KizlarSoruyor’a artık kendi hesabımla aranıza karışmam gerektiğine dair sitem mesajları geliyordu. Ben de ısrarlara dayanamadım ve göreve ilk başladığım zamanlarda açıp sessiz sedasız bir köşede bıraktığım hesabımı sahneye çıkarmaya karar verdim. nadidebirçiçek diğer tüm admin hesaplarıyla beraber, hep türlü soru, sorun; kalan vakitlerde makara muhabbet için hizmetinizdedir 🙂

Holigan dediğin…

soccer_cat_futbolSon zamanlarda dünya ve Türkiye ligleri bir hayli coşkulu günler yaşamakta. Ha ben bunu gazetelerin spor sayfalarını takip ettiğimden değil sizlerin paylaşımlarından biliyorum elbette. Naçizane, futbol ile uzaktan yakından alakası olmayan bir garip kulum!

Bu coşku ve heyecan sizlerin paylaşımlarında da kendini belli ediyor elbette. Ancak ne yazık ki bazen konuşmalar takılmanın, şakalaşmanın veya tartışmanın ötesine geçiyor ve ciddi çatışmalar yaşanıyor. Üyelerinin birbiriyle iletişim kurma başarısı ile övünen bizler için bu duruma şahit olmak gerçekten bir hayli üzücü. Sizlerden ricamız, gönül verdiğiniz renkler bile söz konusu olsa tahriklere kapılmamanız.

Sevgiler,
Gülcan
KizlarSoruyor.com Ekibi

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s